FİRUZAN TANER AKADEMİ DOĞRU BİLGİ BAŞARI GETİRİR!

Bizi biraz daha yakından tanımak için aşağıya doğru kaydırmaya devam edin.

Uzman Eğitmenlerle Uygulamalı Eğitim​

Firuzan Taner Akademi’de bulanan kursların tamamında, eğitimler alanında uzman kişiler tarafından veriliyor. Üniversite mezunu profesyonel eğitmenlerimiz ile öğreneceğiniz her şeyi uygulama fırsatı bulacaksınız. Alacağınız eğitimler teori ile sınırlı kalmayacak.​

Meslek ve Kariyer Edinme Fırsatı​

Firuzan Taner Akademi’de ilgi alanınıza göre seçeceğiniz eğitim programı sonucunda sizi MEB ve MYK onaylı sertifikanız bekliyor olacak. Seçtiğiniz alanda uzmanlaşmış şekilde bitirdiğiniz kursumuzdan sonraki ilk adımınız işinize gidiyor. Artık hobiniz mesleğiniz!

Firuzan Taner Akademi Güvencesi

Firuzan Taner Akademi vizyonu altında alacağınız her eğitim, sizi güzellik sektöründe bir adım ileriye taşıyacak. Alacağınız eğitimler için ciddiyetle çalışıyoruz. Eğitim programlarımız, size kurs öğretileri sunmanın yanı sıra adeta mesleğinizde bir tecrübe yaşatacak.​

%100 Öğrenme Garantisi

Firuzan Taner Akademi’de bulanan kursların tamamında, %100 öğrenme garantisi veriyoruz çünkü eğitimler alanında uzman kişiler tarafından veriliyor. Profesyonel eğitmenlerimizden alacağınız eğitimler teori ile sınırlı kalmayacak.​

Firuzan Taner Akademi olarak, Güzellik ve Sağlık alanında 2019 yılından itibaren “Doğru Bilgi Başarı Getirir…” diyerek başladığı bu yolculukta yıllarca sektörün içinde ve her kademesinde görev yaparak edindiği bilgi ve birikimini ahlaki yaklaşım, etik değerler, teknik tecrübeleriyle beraber sunmak için kurulmuş bir akademidir.

Sektörün sorunlarını biliyoruz ve bunun çözümü için bir mücadele başlattık.

Estetik ve Güzellik alanında ki 10+’dan fazla eğitim kategorisi ve uzman kadrosu ile sadece teknik değil işletme yetenekleri kazanmanızı sağlayacak 360 derece eğitimler sunmaktadır.

Gelişen teknoloji her geçen gün dünyayı hızla değiştiriyor ve kullanılan teknikler ile cihazların trendlere uygun yapılandırılması gerekmektedir. Biz Firuzan Taner Akademi olarak yıllardır güzellik sektörünün çoğu alanında detaylı olarak hizmet vermekteyiz. Mesleğini güzellik sektöründen seçmeyi veya mesleğini ileri safhaya taşımayı düşünen kişilere kendilerini geliştirmek adına eğitimler sunmayı hedefledik.  Meslekle alakalı donanımlı çalışanlar yetiştirmeyi kendimize ilke edindik. MEB ve MYK onaylı sertifikalı eğitimlerimiz ile öğrencilerin sektöre atılmalarını kolaylaştırmayı sağlamaya karar verdik.

Firuzan Taner Akademi olarak hedefimiz “ Ahlaki ve teknik değerlere sahip uzmanlar yetiştirmek” için bu yolculuğa çıktık. Sizlerinde desteği ve her öğrencinin ileride bir işletmeci veya potansiyel eğitmen olabilmesi temennisiyle hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz.

Teorik ve uygulamalı derslerimizin yanı sıra öğrenci adaylarımıza birebir çalışma ortamlarında pratik yapma imkanı da sunuyoruz. MEB veya MYK onaylı eğitimimizin sonucunda alacağınız sertifika ile sektör içinde kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz.

FİRUZAN TANER AKADEMİ İLE

PROFESYONELLİĞE İLK ADIMINIZI ATIN!

Öğrencilerimize Dünya Yeniliklerine Uygun, Sektörlerin Tüm İstek ve İhtiyaçlarını Karşılayabilmelerini Sağlayacak, Teori ve Uygulamaları Eksiksiz Şekilde Öğrenecekleri, Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Programları Sunmaktayız.

FİRUZAN TANER AKADEMİ EĞİTİMENLERİMİZ

Firuzan Taner

Kurucu, Uzman Eğitmen

İsa Taner

Uzman Eğitmen

+
Mezunlarımız
+
Saat Ders/Kurs
+
Sertifika
+
Bardak Çay

FİRUZAN TANER AKADEMİ HIZLI İLETİŞİM BİLGİLERİ

FİRUZAN TANER AKADEMİ Eğitim Süresince Olduğumuz gibi Eğitim Sonrasında da Yanınızdayız!

FİRUZAN TANER AKADEMİ

NUMARANIZI BIRAKIN BİZ DÖNÜŞ YAPALIM!