FİRUZAN TANER AKADEMİ İpek Kirpik - Kirpik Lifting Eğitimi

* MYK onaylı belge - MEB onaylı sertifikalı İpek Kirpik - Kirpik Lifting Eğitimi alıp bir çok iş kolunda profesyonel olarak çalışabilir ve meslek sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde Neler Öğreneceğiz

  • Kirpik anatomisi
  • Kirpiğin yapısı ve evreleri
  • Hijyen bilgisi
  • İpek kirpik ürünleri ve kullanımları
  • Göz yapısına göre kirpik analizi
  • Kirpik kalınlığı, uzunluğu, kıvrıklığına göre model çalışma teknikleri
  • İpek kirpik canlı model uygulama teknikleri
  • Kirpik lifting ürünleri ve kullanımları – uygulaması

Kısaca İpek Kirpik Eğitimi

İpek kirpik eğitimi her kesime yöneliktir. Evinizde dahi rahatlıkla uygulama yapabileceğiniz ve ekonomik olarak çok rahat edebileceğiniz bir meslek dalıdır. Eğitim programı 2 gün sürmektedir. Temel eğitimi alındıktan sonra model ile birlikte çalışıldığı takdirde kendinizi çok kısa sürede geliştirebilirsiniz. Bulunduğunuz her ortamda rahatlıkla müşteri bulabileceğiniz bir meslek dalıdır.

İpek kirpik, gerçek kirpiklerin üzerine uygulanan, gürleştirme ve güçlendirme işlemidir. Saf ipekten elde edilen ipek kirpikler, gözlerin yapısına uygun olarak tek tek uygulanır.

Kirpik lifting eğitim programına katılan kişi bu konuda yetkinlik kazanarak kendi başına uygulama yapabilecek seviyeye sahip olurlar. Teori ve pratik olarak toplam 8 saat süren kursun sonunda bitirme sertifikası verilmektedir.

Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanır.

Kişinin ihtiyaç ve beklentilerine göre hazırlanan ipek kirpikler, kısa veya seyrek görünümü engeller farklı bir materyale ihtiyaç duymaksızın daha esnek ve estetik bir görünüm sağlar.

FİRUZAN TANER AKADEMİ

TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI EĞİTİMİLERİNİ İNCELE!

FİRUZAN TANER AKADEMİ İLE PROFESYONELLİĞE İLK ADIMINIZI ATIN!

Öğrencilerimize Dünya Yeniliklerine Uygun, Sektörlerin Tüm İstek ve İhtiyaçlarını Karşılayabilmelerini Sağlayacak, Teori ve Uygulamaları Eksiksiz Şekilde Öğrenecekleri, Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Programları Sunmaktayız.

FİRUZAN TANER AKADEMİ EĞİTİM SPONSORLARIMIZ

Platinum Sponsors

Gold Sponsors

FİRUZAN TANER AKADEMİ Eğitim Süresince Olduğumuz gibi Eğitim Sonrasında da Yanınızdayız!

FİRUZAN TANER AKADEMİ

NUMARANIZI BIRAKIN BİZ DÖNÜŞ YAPALIM!