FİRUZAN TANER AKADEMİ Microblading Eğitimi

* MYK onaylı belge - MEB onaylı sertifikalı Microblading Eğitimi alıp bir çok iş kolunda profesyonel olarak çalışabilir ve meslek sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde Neler Öğreneceğiz

  • Kaş Anatomisi
  • Pigmentoloji
  • Hijyen
  • Modelleme
  • Şablon Çalışması
  • Kara Kalem Çalışması
  • Altın Oran Ölçüm
  • Canlı Model Çalışması

Kısaca Microblading Eğitimi

Microblading eğitimi teori ve pratik başlıkları altında toplam 3 gün sürmektedir. Herhangi bir cihaz yardımı olmadan manuel yapılan işlemlerdir. Bu kursu tamamladığınızda kıl tekniğine dair özel el becerileri öğrenmenin yanı sıra global sertifikalı microblading uzmanı olursunuz.

Microblading, deri altına pigment penetrasyonu sonucu kaşların manuel olarak ayarlanması yöntemidir.

Kaşlar büyük ölçüde yüzün görünümünü belirler. Şekillerindeki, yoğunluklarındaki veya renklerindeki bir değişiklik, tüm görüntünün algılanmasını etkiler. Ve açıkçası boyalı kaşlar artık popüler değil. En doğal görünüm moda oldu. Bu nedenle, nadir ve ince kaş sahipleri için en uygun prosedür microblading uygulaması oldu.

Yüzün doğal hatlarını etkili bir şekilde vurgulamanın veya hafifçe değiştirmenin birçok yolu vardır ve kaşları yeniden şekillendirmek bunlardan biridir. Microblading işlemi sayesinde kaşlar güzel, bakımlı bir görünüme kavuşur, çeşitli kozmetiklerle günlük ayarlama ihtiyacı ortadan kalkar.

Diğer uygulamalara göre öne çıkan avantajları arasında; herhangi bir şekil ve renkte eşit ve simetrik kaşlar elde etmenizi sağlar, hemen hemen tüm kusurları düzeltmenin yanı sıra kaşları sürekli renklendirme ve boyama ihtiyacını ortadan kaldırır. Danışan daha az acı duyar ve herhangi bir su prosedürünü uygulanabilir.

FİRUZAN TANER AKADEMİ

TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI EĞİTİMİLERİNİ İNCELE!

FİRUZAN TANER AKADEMİ İLE PROFESYONELLİĞE İLK ADIMINIZI ATIN!

Öğrencilerimize Dünya Yeniliklerine Uygun, Sektörlerin Tüm İstek ve İhtiyaçlarını Karşılayabilmelerini Sağlayacak, Teori ve Uygulamaları Eksiksiz Şekilde Öğrenecekleri, Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Programları Sunmaktayız.

FİRUZAN TANER AKADEMİ EĞİTİM SPONSORLARIMIZ

Platinum Sponsors

Gold Sponsors

FİRUZAN TANER AKADEMİ Eğitim Süresince Olduğumuz gibi Eğitim Sonrasında da Yanınızdayız!

FİRUZAN TANER AKADEMİ

NUMARANIZI BIRAKIN BİZ DÖNÜŞ YAPALIM!