FİRUZAN TANER AKADEMİ Protez Tırnak Eğitimi

* MYK onaylı belge - MEB onaylı sertifikalı Protez Tırnak Eğitimi alıp bir çok iş kolunda profesyonel olarak çalışabilir ve meslek sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde Neler Öğreneceğiz

  • Tırnak yapısı ve hastalıkları
  • Tırnak şekillendirme çalışmaları
  • Frenc uygulama teknikleri
  • Şablon uygulama teknikleri
  • Nail art teknikniği
  • Tips uygulama teknikleri
  • Poly Jel tırnak uygulama teknikleri
  • Kalıcı oje uygulama teknikleri
  • Kuru manikür

Kısaca Protez Tırnak Eğitimi​

Protez tırnak eğitimi son yılların en trend eğitimlerinden biridir. Kısa sürede kariyer edinmek ve yüksek kazanç sağlamak istiyorsanız seçebileceğiniz en iyi meslek dallarındandır.

Firuzan Taner Akademi bünyesinde protez tırnak eğitimi aldıktan sonra; özel çalışabilmenin yanı sıra yurtiçi ve yurtdışında da iş kolay iş imkanı bulabilir hayalinizdeki kariyere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Kısaca bu işlemden bahsedecek olursak: Protez tırnak kendi tırnağının üzerine uygulanan tırnak uzantılarıdır. Protez tırnak, asıl tırnağın üzerine bir takım koruyucu ürünler kullanıldıktan sonra uygulanır. Yapılan doğru işlemle çok kullanılışlı bir uygulama olup tırnak uzatamayan, tırnak yeme alışkanlığı olan, tırnak hastalıkların giderilmesi için yapılan bu uygulama, rahatlık ile bakımlı ve güzel görünen tırnaklara sahip olunmasını sağlar.

Yüksek gelir potansiyeli olan bu branşta, profesyonel şekilde yerinizi almak için akademi royal eğitim kurumlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bu pozisyonda görev alabilmek için yerine getirmesi gereken ilk şey MYK ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip olmaktır.

FİRUZAN TANER AKADEMİ

TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI EĞİTİMİLERİNİ İNCELE!

FİRUZAN TANER AKADEMİ İLE PROFESYONELLİĞE İLK ADIMINIZI ATIN!

Öğrencilerimize Dünya Yeniliklerine Uygun, Sektörlerin Tüm İstek ve İhtiyaçlarını Karşılayabilmelerini Sağlayacak, Teori ve Uygulamaları Eksiksiz Şekilde Öğrenecekleri, Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Programları Sunmaktayız.

FİRUZAN TANER AKADEMİ EĞİTİM SPONSORLARIMIZ

Platinum Sponsors

Gold Sponsors

FİRUZAN TANER AKADEMİ Eğitim Süresince Olduğumuz gibi Eğitim Sonrasında da Yanınızdayız!

FİRUZAN TANER AKADEMİ

NUMARANIZI BIRAKIN BİZ DÖNÜŞ YAPALIM!