FİRUZAN TANER AKADEMİ ve BERBERLER, KUAFÖRLER VE GÜZELLİK UZMANLARI GİRESUN’DA ‘GÜZELLİK BİLGİ PAYLAŞIMI’ SEMİNERİNDE BULUŞTU

 FİRUZAN TANER AKADEMİ ve BERBERLER, KUAFÖRLER VE GÜZELLİK UZMANLARI GİRESUN’DA ‘GÜZELLİK BİLGİ PAYLAŞIMI’ SEMİNERİNDE BULUŞTU

Güzelliğe ve bakıma önem veren kuaför ve güzellik uzmanlarının bilgi payşlaşım semineri, Giresun’da gerçekleşti. Firuzan Taner Akademi ile Giresun Berberler ve Kuaförler Odası başkanı Ayhan Konar’ın ev sahipliğinde bir otelde yapılan etkinliğe yaklaşık 300 kişinin katılımı sağlandı.

Cilt ve saç bakımlarına önem veren kadın ve erkeklerin güzelliklerine güzellik katan kadın kuaförler ile erkek kuaförleri ve güzellik uzmanları Giresun’da düzenlenen güzellik seminerinde bir araya geldi. Samsun Firuzan Taner Akademi tarafından düzenlenen seminere; Giresun, Ordu, Trabzon, Samsun ve Hatay’dan kadın ve erkek kuaförleriyle güzellik uzmanları katıldı.

KONAR:”SEMİNER YENİ DENEYİM VE BECERİLER KAZANDIRACAK” 

Giresun Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ayhan Konar, seminere ilişkin yaptığı açıkalamada bölgenin kuaför, berber ve güzellik salonu işletmecisi ve çalışanlarını bir araya getirdiklerini ve onları Giresun’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. İnsanlara güzel dokunuşlar katarak, cilt ve saç bakımlarını gerçekleştirdiklerini ifade eden Konar, seminerin mesleğinde hünerli el ve parmaklara sahip olan katılımcılara yeni deneyim ve beceriler katacağını kaydetti.


Karadeniz Bölgesi’nde ilki yapılan ve ücretsiz olarak gerçekleştirilen seminerde Firuzan Akademi hocası Firuzan Taner ve diğer eğitmenler tarafından, saç kesimi, topuz, makyaj, cilt bakımı, lazer epilasyon alanlarında teorik ve uygulamalı eğitim verildi.

Seminerin sonunda katılımcılara çoklu eğitimi tamamlama sertifikası ve plaketi takdim edildi.

Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Osman Öden, Giresun Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Ali Kara, Kahveciler Odası Başkanı Ercan Ayhan, Bakkallar Odası Başkanı Osman Şen, Terziler Odası Başkanı Mustafa Kaplan ve Dereli Esnaf Odası Başkanı Hasan Akar da semineri izleyenler arasındaydı.


Her şey güzellik için

Firuzan Taner – Firuzan Taner Akademi Kurucu